"Spotkajmy się w piosence" w Bytowie

Niedzielne przedpołudnie 14 czerwca br. upłynęło dynamicznie i przyjemnie. Członkowie Hufca ZHP Bytów i Hufca ZHP Kościerzyna, harcerze z Bytowskiego Szczepu ZHR oraz mieszkańcy Bytowa gościli w Bytowskim Centrum Kultury i wspólnie z artystami wczuwali się w harcerskie melodie.
Na scenie zagościli: Alina Cyrzon, Grupa Muzycznego Wsparcia, Krzysztof Jurkiewicz, Adam Drąg i Łukasz Majewski.
Zaśpiewali wiele piosenek harcerskich i turystycznych, ale śpiew można było rownież usłyszeć ze strony widowni, która miała do pomocy wyświetlone teksty piosenek.
A to wszystko w ramach cyklu spotkań "Spotkajmy się w piosence" organizowanych m.in. przez Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej.
To spotkanie nie odbyłoby się również gdyby nie nie pomoc ze strony Pana Bogdana Lubińskiego (prezesa firmy POLMOR) oraz Pana Mariana Gospodarka (dyrektora BCK). DZIĘKUJEMY!

pwd. Katarzyna Łasińska
Hufiec ZHP Bytów