Lęborski Lew wręczony

Podczas sesji Burmistrz Miasta Lęborka, Pan Witold Namyślak wręczył Honorowe Wyróżnienie Miasta Lęborka „Lęborskiego Lwa” za działania na rzecz miasta, przyznane w tym roku Hufcowi ZHP Lębork. Gratulacje za całokształt pracy przy jubileuszu 70-lecia działalności złożyła na ręce Pana Konrada Chmiel (Komendanta Hufca) Starosta Lęborski Pani Teresa Ossowska -Szara.

Wszystkim zuchom i harcerzom życzymy zakończonych prawdziwą przyjaźnią wielu niezapomnianych wydarzeń na ich szlaku wędrówki, służby i przygody.

Za "Powiat lęborski"