11 listopada w Kwidzynie

11 listopada Hufiec ZHP Kwidzyn spotkał się na uroczystym apelu w obecności władz samorządowych i pocztów sztandarowych, który poprowadził Komendant Hufca hm. Andrzej Pliszka z pwd. Wojciechem Przysową.

Wystawiono dwie warty podczas uroczystości: na Skwerze Kombatantów służbę pełniła 4 DH "Puszcza", natomiast przy pomniku marszałka J. Piłsudskiego 68 DH "Wesołe Włóczęgi". Harcerze wsparli również chorążych pocztów kombatanckich i Sybiraków. Uroczystość zakończyła sie udziałem we Mszy św. za ojczyznę w kwidzyńskiej katedrze. Gospodarzem uroczystości było Starostwo Powiatowe w Kwidzynie.
Meldowała i fotografowała
hm. Dorota Łoś