I bal karnawałowy dla zuchów Hufca Rumia

I Bal Karnawałowy dla zuchów z naszego hufca odbył się w Domu Harcerza  29.01.2016 od 18 do 20 . Frekwencja dopisała wyśmienicie, gdyż na balu zjawiło się ponad 100 uczestników  przebranych w różnorodne stroje. Oczywiście organizatorzy musieli być odpowiednio ubrania jak przystało na bal. Zabawa na balu była wspaniała, tańce, konkursy, poczęstunek a czas tak szybko zleciał, ze nie wiadomo kiedy rodzice się zjawili aby odebrać swoje pociechy. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę a organizatorom za pomysł i wykonanie.

Zapraszamy na bal karnawałowy dla dorosłych 06.02.2016, którego tematem będzie Dziki Zachód.
hm. Bogdan Formella
Komendant