XV Wiosenna Impreza na Orientację za nami

Co roku w innym miejscu, co roku z mapą, co roku o ten jeden puchar! Wczorajszego wieczoru odbyła się kolejna Wiosenna Impreza Na Orientację. Patrole przemierzyły tym razem leśne "okolice" Jaśkowej Doliny, kończąc INO ogniskiem na HBO Morena w oczekiwaniu na wyniki, a oto zwycięzcy...

Miejsce III
"Azymutek" - Beata i Jacek Nowak
Miejsce II
Jakub Kiryk, Tytus Sosinski, Damian Kolasa z 16 GDH "Czarna Szesnastka" im. Andrzeja Małkowskiego, ze Szczepu WATRA
Miejsce I
Natalia Serkowska, Wiktoria Burza, Agata Gumowska z 15 GDH Watra, ze Szczepu Rodło

Gratulujemy, wszystkim 84 uczestnikom z 36 patroli, którzy bez kłopotu ukończyli trasę, jubileuszowej XV Wiosennej Imprezy Na Orientacje o puchar Komendanta Hufca Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa.
Dziękujemy Szczepowi im. Szarych Szeregów, za coroczny trud wkładany w organizację wydarzenia, szczególnie zaś phm. Mariuszowi Dobrowolskiemu, który będąc inicjatorem WINO, od 15 lat dba, wraz ze swoją kadrą byśmy tę orientację mieli.
pwd. Zuzanna Demska
Hufiec Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa