preloder

Instruktorzy na medal- Plebiscyt Instruktorski Hufca ZHP Wejherowo- GRYFY 2017

Po raz pierwszy w blisko 100 letniej historii Hufca ZHP Wejherowo został zorganizowany Plebiscyt Instruktorski Hufca ZHP Wejherowo – GRYFY 2017.

W dniu 27.12.2017 instruktorzy Hufca ZHP Wejherowo uczestniczyli w corocznym spotkaniu opłatkowym organizowanym przez Komendę Hufca. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Gospodarza – ks. prałata Tadeusza Reszkę, który w trakcie dzielenia się opłatkiem złożył życzenia z okazji zbliżającego się Nowego Roku.

Następnie organizator Plebiscytu przypomniał obecnym instruktorom o przyjętym przez Komendę Regulaminie… i rozpoczęło się głosowanie 🙂

Oto nasi zwycięzcy :

Drużynowym Roku 2017: pwd. Wojciech Hejmowski– drużynowy 24 Bożepolskiej Drużyny Harcerskiej
Debiut Instruktorski 2017: pwd. Beata Bujak– drużynowa 12 DH im. AK Baszta z Kostkowa
Funkcyjny Hufca 2017: pwd. Małgorzata Woźniak– Członek Komendy ds. programu
Instruktor Hufca 2017: hm. Zofia Wysocka– komendant Hufca ZHP Wejherowo

GRATULUJEMY!

Z harcerskim pozdrowieniem
Dawid Schwann
Szef zespołu promocji i informacji
Hufca ZHP Wejherowo

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.