preloder

Integracja kadry hufca Gdańsk- Portowa

Kadra hufca to nasz motor napędowy wszelkich działań wychowawczych. Jeśli instruktorzy znają się i lubią ze sobą pracować to mamy solidne podstawy, aby wszystkie nasze działania przekuwać w sukces!
„Tydzień temu kadra Bałtyckiego Hufca Gdańsk- Portowa wzięła udział w biwaku integracyjno-szkoleniowym. W piątek wieczorem w Zespole Szkół nr 5 w Gdyni  rozpoczęliśmy wspólne zajęcia, które przygotowali dla nas prowadzący. Mieliśmy okazję sprawdzić swoją wiedzę o hufcu w specjalnie przygotowanym quizie, przenieść się w czasie podczas prezentacji „Hufiec wczoraj i dziś” czy lepiej się poznać podczas zajęć integracyjnych. Sobota przyniosła nam część szkoleniową dotycząca motywacji, systemu małych grup oraz działania ze specjalnościami. Dzięki tym zajęciom odkryliśmy co nas motywuje, jak ważny jest system pracy małymi grupami oraz że praca ze specjalnościami wcale nie jest taka trudna. Kadra biwaku przygotowała dla nas również wyjście niespodziankę. Okazało się to możliwością zwiedzenia interaktywnej wystawy w Centrum Eksperyment.” –  Mówi pwd. Paulina Nowopolska, która przygotowała biwak dla kadry.
 Z harcerskim pozdrowieniem
CZUWAJ!
pwd. Weronika Smagorzewska
Szefowa Zespołu Komunikacji i Promocji
Bałtyckiego Hufca ZHP Gdańsk- Portowa

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.