preloder

Komunikat Komendanta Chorągwi ws. HAZ 2018

Kategorie:
Data publikacji:

 Druhny i Druhowie!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a niedługo po nich ferie zimowe. To świetna okazja do zorganizowania atrakcyjnych i bezpiecznych zbiórek, biwaków i zimowisk. Sprzyjają temu czas wolny od zajęć szkolnych i zimowa aura. W tym czasie zuchy i harcerze maja szansę na aktywny odpoczynek od szkoły i nabranie nowych sił do nauki, rozwój swoich umiejętności, odkrycie nowych zdolności, zdobycie sprawności, poszerzenie wiedzy… to w dużej mierze zależy od nas – instruktorów harcerskich – harcerskich wychowawców, jak spożytkują ten czas. Zadbajmy o to, by spędzili oni ten czas bezpiecznie, aktywnie wypoczywając na zimowiskach, biwakach zimowych lub uczestnicząc w zajęciach prowadzonych w ramach Nieobozowej Akcji Zimowej.

Komunikat Harcerskiej Akcji Letniej z 14 grudnia 2017 roku Komendanta Gdańskiej Chorągwi ZHP obowiązujący w okresie zimowej przerwy świątecznej 2017 r. i ferii zimowych 2018 r. dostępny jest tutaj

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Betlejemskie Światło Pokoju już w Polsce

Zapytanie ofertowe nr 10/0052/2018 w trybie zasady konkurencyjności – zakwaterowanie i wyżywienie – numer projektu RPPM.06.02.02-22-0052/17

Mamy już 60 lat!

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl