preloder

Komunikat Komendanta Chorągwi ws. HAZ 2018

Kategorie:

 Druhny i Druhowie!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a niedługo po nich ferie zimowe. To świetna okazja do zorganizowania atrakcyjnych i bezpiecznych zbiórek, biwaków i zimowisk. Sprzyjają temu czas wolny od zajęć szkolnych i zimowa aura. W tym czasie zuchy i harcerze maja szansę na aktywny odpoczynek od szkoły i nabranie nowych sił do nauki, rozwój swoich umiejętności, odkrycie nowych zdolności, zdobycie sprawności, poszerzenie wiedzy… to w dużej mierze zależy od nas – instruktorów harcerskich – harcerskich wychowawców, jak spożytkują ten czas. Zadbajmy o to, by spędzili oni ten czas bezpiecznie, aktywnie wypoczywając na zimowiskach, biwakach zimowych lub uczestnicząc w zajęciach prowadzonych w ramach Nieobozowej Akcji Zimowej.

Komunikat Harcerskiej Akcji Letniej z 14 grudnia 2017 roku Komendanta Gdańskiej Chorągwi ZHP obowiązujący w okresie zimowej przerwy świątecznej 2017 r. i ferii zimowych 2018 r. dostępny jest tutaj

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.


Zostań harcerzem


Poradnik rodzica

Najnowsze wpisy

LIDER+ 24-25 lutego 2018 r.

XXXIV Szałamaja 2018 Idę w góry!

Zlot Absolwentów MAK – 21 stycznia 2018 r.

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl