preloder

Lekcja Historii – Cichociemni, kryptonim OPERACJA FILE

Krąg Instruktorski Czerwonych Beretów przy Hufcu Rumia zaprasza na niesamowitą grę fabularną w 77 rocznicę zrzutu Cichociemnych do Ojczyzny pt „Lekcja Historii – Cichociemni , kryptonim OPERACJA FILE”.
Każdy z Was może na 1 dzień przenieść się w czasy II wojny światowej i pod konspiracją przygotowywać miejsce dla zrzutu Cichociemnych. Gra fabularna po mieście Rumia i okolicach, mapy z lat 40-stych, dokumenty okupacyjne, odszukiwanie łączników, przenoszenie poczty polowej , wywoływanie zdjęć w ciemni, pomoc w szpitalu polowym, szkolenie dla Cichociemnych i wiele innych ciekawych zadań. Sprawdź swoje umiejętności i przenieś się w czasy  okupacji.
Regulamin oraz pozostałe informacje w załączeniu lub na stronie  http://kiczbrumia.org/?p=305

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.