preloder

Nasz instruktor wyróżniony!

Kategorie:

Instruktor naszej Chorągwi, były Komendant hufca Lębork, harcmistrz Konrad Chmiel nominowany w kategorii „działalność społeczna i charytatywna” plebiscytu Dziennika Bałtyckiego, wygrał otrzymując tytuł człowieka roku w tejże kategorii. Nominowany za wkład 7 Harcerskiej Drużyny Czerwonych Beretów w upamiętnienie patrona drużyny poprzez budowę pomnika gen. Stanisława Sosabowskiego w Lęborku, a także za wieloletnią intensywną działalność na rzecz społeczności Powiatu Lęborskiego, związaną z pracą wychowawczą z dziećmi i młodzieżą, organizowaniem wolontariatu harcerskiego i wielu akcji prospołecznych, np. „Zostań Św. Mikołajem” czy kolejne edycje WOŚP.

Z 7HDCZB druh Konrad związany jest od 1988r.

Druhowi Konradowi serdecznie gratulujemy, życzymy wszystkiego dobrego. O zaangażowaniu druha w sprawy lokalne i harcerskie można by napisać książkę. Jesteśmy dumni, że ktoś taki jak dh. Konrad współtworzy nasz Związek. Gratulacje!

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.


Zostań harcerzem


Poradnik rodzica

Najnowsze wpisy

76. ROCZNICA POWSTANIA ARMII KRAJOWEJ

1% za rok 2017 – kody jednostek

Po seminarium

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl