preloder

Ostatnie szanse na dofinansowania

Zespół Pilota serdecznie zaprasza wszystkich drużynowych i funkcyjnych, kadrę Hufców na spotkanie informacyjne związane z możliwością dofinansowania wypoczynku letniego i zimowego oraz możliwościami pomocy śródrocznej przy realizacji zadań specjalnościowych – kursy żeglarskie, motorowodne, ratownicze, , szkolenia specjalistyczne (np. meteo na obozie,), szkutnicze – basen, zdobywanie odznak chorągwianych, możliwość uzyskania materiałów.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 09.01.2018 o godzinie 18.00 w Domu Harcerza w Gdańsku.

Z harcerskim pozdrowieniem,
hm. Weronika Pyda-Ledwoń
Pilot Chorągwi Gdańskiej ZHP

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.