preloder

Przekazanie BŚP 2017 w Gdańsku

Już po raz 27. zapłonie Betlejemskie Światło Pokoju – znak braterstwa, jedności i pokoju, nieodłączny element adwentowego przygotowania do Bożego Narodzenia w Polsce. Tegoroczne hasło Betlejemskiego Światła Pokoju brzmi „W Tobie jest światło”.

Chorągiew Gdańska ZHP zaprasza na przekazanie Światła na Długim Targu w Gdańsku we wtorek 19. grudnia 2017 r. o godzinie 17:00, obok Fontanny Neptuna. Od 16:30 pod Domem Harcerza w Gdańsku formować się będzie przemarsz, który ruszy Długim Targiem aż do Fontanny Neptuna.

Więcej informacji na temat przekazania w Gdańsku – strona wydarzenia na Facebooku
Więcej informacji o tegorocznym haśle BŚP – strona Betlejemskiego Światła Pokoju

Z harcerskim pozdrowieniem,
hm. Jacek Grzebielucha