preloder

Spotkanie Prezydenta RP z harcerzami

22 sierpnia 2012 r. (środa) o godz. 17.30 w Harcerskiej Bazie Obozowej „Czernica” w Borach Tucholskich (Czernica, powiat chojnicki, gmina Brusy)Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski spotka się z uczestnikami kursu drużynowych Macierzystej Akademii Kształcenia Chorągwi Gdańskiej ZHP.

Prezydent RP Bronisław Komorowski, który objął honorowym protektoratem Ruch Harcerski w Polsce i poza granicami kraju, zostanie zapoznany z systemem kształcenia harcerskich liderów. W spotkaniu wezmą także udział reprezentanci innych organizacji harcerskich.

Wejście dziennikarzy w godz. 16.30-17.00 za okazaniem ważnej legitymacji prasowej. Instalacja wozów transmisyjnych do godz. 16.00.

Informacji udziela Biuro Prasowe KPRP, Kinga Buchman pod nr telefonów: (22) 695 10 67 lub 0 721 800 526.

Źródło: www.prezydent.pl

Zostań harcerzem