preloder

Stacja Ujeścisko zaprasza na wspólną przygodę

Kategorie:
Data publikacji:

Podczas okresu wakacyjnego Stacja Ujeścisko zaprasza młodzież w wieku  13-18 lat na wspólne zajęcia sportowe oraz integracyjne, które będą odbywać się w poniedziałki i środy w godzinach 15:45 – 19:45.

Stacja Ujeścisko to świetlica środowiskowa, która powstała we współpracy Chorągwi Gdańskiej ZHP oraz Miasta Gdańska. Każdy, kto mieści się w przedziale wiekowym 13-18 może przyjść na pierwsze spotkanie integracyjne które odbędzie się w czwartek (28.06.2018) o godzinie 14:00 przy Domu Parafialnym Ojca Pio na Ujeścisku (Przemyska 21, 80-180 Gdańsk). Na spotkaniu zaprezentowany zostanie plan wspólnych zajęć orz atrakcji jakie czekają na uczestników.

Chorągiew Gdańska serdecznie zaprasza wszystkich, którzy nie wyjechali jeszcze na obóz harcerski lub zwyczajnie postanowili spędzić wakacje w mieście. Zabierz kolegę, druhnę, brata i do zobaczenia w Ujeścisku!

W raze jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:
stacja.ujescisko@gmail.com

Ze strony chorągwi za projekt odpowiada hm. Agnieszka Święcicka,
kontakt: program@gdanska.zhp.pl

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Warsztaty HSR w Gdyni

Rajd Śladami Przeszłości Gdańska 2018

Harcerze obstawiają mecze niepodległościowe

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl