preloder

Stacja Ujeścisko zaprasza na wspólną przygodę

Podczas okresu wakacyjnego Stacja Ujeścisko zaprasza młodzież w wieku  13-18 lat na wspólne zajęcia sportowe oraz integracyjne, które będą odbywać się w poniedziałki i środy w godzinach 15:45 – 19:45.

Stacja Ujeścisko to świetlica środowiskowa, która powstała we współpracy Chorągwi Gdańskiej ZHP oraz Miasta Gdańska. Każdy, kto mieści się w przedziale wiekowym 13-18 może przyjść na pierwsze spotkanie integracyjne które odbędzie się w czwartek (28.06.2018) o godzinie 14:00 przy Domu Parafialnym Ojca Pio na Ujeścisku (Przemyska 21, 80-180 Gdańsk). Na spotkaniu zaprezentowany zostanie plan wspólnych zajęć orz atrakcji jakie czekają na uczestników.

Chorągiew Gdańska serdecznie zaprasza wszystkich, którzy nie wyjechali jeszcze na obóz harcerski lub zwyczajnie postanowili spędzić wakacje w mieście. Zabierz kolegę, druhnę, brata i do zobaczenia w Ujeścisku!

W raze jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:
stacja.ujescisko@gmail.com

Ze strony chorągwi za projekt odpowiada hm. Agnieszka Święcicka,
kontakt: program@gdanska.zhp.pl

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.