preloder

Warsztaty HSR w Gdyni

W dniach 16-18. listopada 2018 r. w Gdyni odbyły się warsztaty doskonalące dla instruktorów Harcerskiej Szkoły Ratownictwa.

Inspektorat Ratowniczy Chorągwi Gdańskiej odpowiadał za ich zaplecze, organizację oraz program dla uczestników. W niedzielę odbyły się wybory szefostwa HSR na lata 2018-2020.

Z radością przyjęliśmy informację, że IRCG zajął I miejsce w konkursie na Najlepszy Inspektorat Ratowniczy w roku 2018, organizowany przez HSR ZHP. Serdecznie Gratulujemy!

Do tego możemy pochwalić się sukcesem personalnym – założyciel Inspektoratu Ratowniczego Sopot phm. Rafał Olszewski został odznaczony Złotą Odznaką za zasługi dla HSR, przyznaną przez Naczelniczkę ZHP. Gratulujemy!

Warsztaty zorganizowano w ramach dotacji PZU.

Z harcerskim pozdrowieniem,
hm. Jacek Grzebielucha
Członek Komendy Chorągwi ds. promocji

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.