preloder

Warsztaty przygotowujące do prowadzenia warsztatów dla młodzieży (trenerskie)

Odpowiednik harcerskiego kursu kadry kształcącej. Każdy cykl szkoleniowy trwa dwa pełne weekendy.

Program warsztatów:
• planowanie warsztatów, w tym analiza potrzeb uczestników
• prowadzenie zajęć, w tym umiejętności interpersonalne
• ewaluacja
• zagadnienia z zakresu aktywności obywatelskiej – jak rozmawiać z młodzieżą o historii w kontekście 100 lecia Niepodległości Polski

Uczestnicy: osoby, które ukończyły 20 lat, deklarują prowadzenie form kształceniowych związanych z aktywnością obywatelską w swoich miejscowościach, niekoniecznie wykonujące zawód związany z nauczaniem, ale posiadające min. roczne doświadczenie w pracy z młodzieżą poza edukacją formalną oraz wiedzę i doświadczenie w zakresie partycypacji obywatelskie.

Nadchodzące warsztaty:
• 30.11-02.12.2018 (Gdańsk), 01-03.02.2019 (teren województwa pomorskiego) – warunkiem ukończenia warsztatów jest udział we wszystkich weekendach szkoleniowych

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.