Wędrownicy ze wszystkich stron świata spotkajmy się!

II Zlot Wędrowników Chorągwi Gdańskiej Jamboree on the Trail w Kierzkowie k. Przywidza 12-13 maja coraz bliżej. Wędrówka, praca nad sobą, zabawa. Solidarność, przyjaźń, wspólnota. Przygoda, pasja, harcerstwo. 100% wędrownictwa w wędrownictwie. Po prostu JOTT.

Kto ma oczy, niechaj czyta! Wieczorem, w sobotę 12 maja 2012 spotykamy się w Kierzkowie przy ognisku. Od Ciebie i Twojej drużyny zależy jaką trasą i jakim środkiem transportu tam dotrzesz. Oryginalność i wyzwanie zawsze są w cenie. WYJDŹ W ŚWIAT i spotkaj się z wędrownikami z całej chorągwi na JOTT. Kliknij TUTAJ, zapisz się i ZLEĆ się z nami!

Jeśli nie masz patrolu, to możesz przyłączyć się do drużyn, które już się zdecydowały na udział w Zlocie. Idą drużyny z Tczewa, Starogardu i Gdańska. Kontakt i zgłoszenia: dh. Magda Czubek – jott.stg@gmail.com (Starogard) i Karolina Kornas – karolina.kornas@gmail.com (Tczew). Szczegóły tras TUTAJ .

Co jeszcze czeka na Was na zlocie?

W niedzielę 13 maja – warsztaty! Grupa rekonstrukcyjna, warsztaty dziennikarskie, artystyczne, retoryczne,. Impreza Na Orientację o tytuł najlepiej zorientowanego wędrownika w chorągwi. Są też WARSZTATY INSTRUKTORSKIE z motywacji! Wybierz to, co Cię interesuje i zarejestruj się na stronie imprezy

Oraz – KONCERT. Kto zagra i zaśpiewa? Przedstawiamy Wam gościa specjalnego, Kamila Badziocha.

Jeśli chcesz być całkowicie na bieżąco – wejdź na „pewien znany portal społecznościowy” i polub tę stronę – https://www.facebook.com/jottgd.

Piotr Kopera
Komendant