preloder

XVI Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Gdańskiej ZHP

Kategorie:
Data publikacji:

Już w tę niedzielę 11.03.2018 r. Zespół Pilota Chorągwi Gdańskiej ZHP zaprasza na kolejne Mistrzostwa Pływackie. W zmaganiach wezmą udział zuchy, harcerze, harcerze starsi, wędrownicy, nieprzetarty szlak, instruktorzy oraz instruktorzy 35+ wraz z rodzicami. Uczestnicy mogą zmierzyć się ze sobą przepływając odpowiednio odcinek 25 albo 50 metrów stylem grzbietowym, klasycznym lub dowolnym.

Tradycyjnie do wygrania są nagrody indywidualne oraz grupowe, dla najliczniejszych drużyn szczepów oraz hufców. Nie zapomnijmy także o tytule „Nietopliwa” dla najodważniejszego ciała statutowego, które wystawi swoją reprezentację. Dodatkowo odbędzie się wyścig stylem motylkowym, a główną nagrodą będzie rejs na Zawiszy organizowany przez Zespół Pilota.

Zawody odbędą się w Zespole Szkół Energetycznych w Gdańsku, kto nie zdążył się zgłosić może przybyć pokibicować chorągwianym pływakom, a także zakupić chorągwiany czepek. Od godziny 9:15 sekretariat będzie otwarty dla zuchów oraz NS aby mogli rozpocząć zawody o godzinie 10:30. Pozostałe piony oraz rodziców zapraszamy do sekretariatu od godziny 10:00, pierwszy wyścig odbędzie się o 12:00.

Mistrzostwa Pływackie organizowane są przez Zespół Pilota Chorągwi Gdańskiej ZHP

Wszystkie aktualne informacje można znaleźć w wydarzeniu na facebook’u

Powodzenia!

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

ZHP włączy się w uroczystości pogrzebowe Pawła Adamowicza

Władze ZHP złożyły wpis w księdze kondolencyjnej w gdańskim ratuszu

Rozkaz Ls. 01/2019 z dnia 14.01.2019 r.

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl