preloder

Zapytanie o cenę – warsztaty krajoznawcze

Szanowni Państwo,

W związku z planowanymi warsztatami dla uczestników projektu „Rodzina to podstawa – rozwój usług społecznych wsparcia rodziny w powiecie kwidzyńskim” zwracamy się do Państwa o cenę za godzinę warsztatów z zakresu krajoznawstwa.

Na ofertę cenowa za godzinę prowadzenia warsztatu czekamy do 20 września 2018 r do godz. 9.00 Oferty cenowe prosimy o przesłanie na adres:karolina.weiner@zhp.net.pl

Podając cenę prosimy o wskazanie ceny brutto i informacji o kwocie VAT w cenie (jeśli dotyczy).

Szczegółowe zagadnienia na warsztaty oraz wymagania odnośnie osób prowadzących znajdą państwo w załączonym dokumencie.

Warsztaty Krajoznawcze rozeznanie 18.09.17

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.