preloder

ZAPYTANIE O SZACOWANIE NR 3/0053

ZAPYTANIE O SZACOWANIE NR 3/0053

Związek Harcerstwa Polskiego Komenda Chorągwi Gdańskiej zwraca się z prośbą o pomoc     w oszacowaniu wartości zamówienia na usługi   na terenie powiatu bytowskiego  w ramach realizacji projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 przez podanie ceny usługi.

Udzielenie odpowiedzi na zapytanie o cenę nie wiąże się z koniecznością złożenia przez Państwa oferty w odpowiedzi na nasze zapytanie ofertowe.

Odpowiedź prosimy o przesłanie do dnia 11 lipca 2018 r. na adres mailowy katarzyna.gonia@zhp.net.pl

Powyższe zapytanie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Złożenie zapytania                  o szacunkowy koszt, jak też otrzymanie w jego wyniku odpowiedzi nie jest równoznaczne                       z udzieleniem zamówienia przez Związek Harcerstwa Polskiego Komenda Chorągwi Gdańskiej (nie rodzi skutków  w postaci zawarcia umowy).

Serdecznie dziękujemy za pomoc

Zapytanie o szacowanie nr 3.0053

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.