65 lat Hufca Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa

Kategorie:
Data publikacji:

Hufiec Gdańsk-Wrzeszcz Oliwa w tym roku obchodzi swoje 65-lecie! Z tej okazji 21 maja, w niedzielę, została zorganizowana kadrowa wyprawa kajakowa.

Na wodną przygodę wyruszono z Przystani Siennicka w stronę pobliskiego parku, gdzie następnie został zorganizowany piknik. Tam również odbył się konkurs na najlepszy wypiek i można było zawalczyć o ZŁOTY WAŁEK hufca. Konkurencja była duża, jednakże nagrodę zdobyły druhny Klaudia i Zosia ze Szczepu Rodło.

Poza konkursem było także wiele innych atrakcji, m.in. każdy miał szanse udekorować swoją własną filiżankę, a następnie wypić z niej pyszną herbatkę.

W drogę powrotną wszyscy płynęli przez centrum miasta Gdańska, gdzie towarzyszyły instruktorom piękne widoki, które urozmaiciły ich 7 km wyprawę. To była bardzo udana niedziela w gronie najlepszej kadry hufca, ktora w ten sposób świętowała swoje 65-lecie!

Foto – Julia Kurgan

Więcej zdjęć – TUTAJ!

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found.

Najnowsze wpisy

Aktualności

Warsztaty dla opiekunów prób

Warsztaty dla opiekunów prób podharcmistrzowskich i harcmistrzowskich! Komisja Stopni Instruktorskich Chorągwi Gdańskiej ZHP zaprasza na warsztaty dla opiekunów prób podharcmistrzowskich i harcmistrzowskich, które odbędą się

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl