75-lecie Startu Hufca Ziemi Słupskiej!

Hufiec Ziemi Słupskiej obchodził w weekend 02.-04.10.2020 jubileusz 75-lecia, Startu Hufca i Festiwalu Piosenki Morskiej „Piomorek”.

Był to wyjątkowy czas pełen emocji, pozytywnych wrażeń, ale także zabawy i refleksji.

Święto rozpoczęło się w piątek grą terenową i ogniskiem. Sobota zaczeła się uroczystym apelem, następnie pokazywano harcerskie umiejętności podczas festynu,a dzień zakończono śpiewająco podczas festiwalu „Piomorek”.

Świętowanie zakończono w niedzielę mszą harcerską w intencji śp. harcerzy i instruktorów oraz wykładem historycznym.

Z okazji jubileuszu 75-lecia hufca komenda Hufca ZHP Ziemi Słupskiej wyraża wdzięczność instruktorom i instruktorkom, także członkom poprzednich władz – dziękujemy za wytrwałość, za setki wspaniałych wychowanków. Przyjaciołom za bezinteresowną pomoc w każdej sytuacji. Rodzicom i rodzinom składamy podziękowania za zaufanie i życzliwość. Zuchom, harcerzom i harcerkom za dzielność, pracę nad sobą i wytrwałość, za pogodę ducha, za ciekawość i otwartość na drugiego człowieka, za przyjaźń i wspólną przygodę. Dziękujemy!

FOTORELACJA – TUTAJ!

Start Harcerski oraz Festiwal Piosenki Morskiej „Piomorek” zostały dofinansowane ze środków Urzędu Miasta Słupsk.

Dziękujemy naszym partnerom: Urzędowi Morskiemu w Gdyni, Lidze Morskiej i Rzecznej w Słupsku, Centrum Wychowania Morskiego ZHP

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.