8 edycja Zlotu Wędrowników

Kategorie:
Data publikacji:

Już za niecałe trzy tygodnie 8 edycja Zlotu Wędrowników Chorągwi Gdańskiej Jamboree on The Trail.
JOTT jest dniem wspólnej wędrówki Światowego Ruchu Skautowego. Co roku w drugi weekend maja skauci z całego świata, niezależnie od wieku i pochodzenia wyruszają na wędrówkę, aby móc poznać coraz to nowe, nieznane szlaki, a cel jaki im przyświeca, odzwierciedla hasło „przez skauting ku lepszej przyszłości”.
W tym roku spotykamy się 12 maja w Stanicy hufca ZHP Praga–Południe w Ocyplu. Minimalna ilość osób w patrolu, to jeden, więc wystarczy znaleźć towarzysza do wędrówki i wyruszyć w drogę! Każdy zgłoszony patrol sam wybiera początek, długość i formę wędrówki. Na bazę można przywędrować pieszo, przyjechać rowerem, albo pks’em, możliwości jest wiele i to tylko od Was zależy, którą z nich wybierzecie, ale pamiętajcie – wędrowanie to znacznie więcej niż przemierzanie kilometrów czy wytrwałość fizyczna. To sztuka wchłaniania życia, które nas otacza.
Do zobaczenia 12 maja przy wspólnym ognisku!

Z Harcerskim pozdrowieniem
Czuwaj!
pwd. Kinga Piskała HO
z-ca komendantki JOTT
ds. promocji

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności Chorągwi

Dzień Myśli Braterskiej

Dziś na całym świecie obchodzone jest wielkie święto przyjaźni – Dzień Myśli Braterskiej. W dniu urodzin naszych założycieli, sir Roberta Baden-Powella i jego żony Olave

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl