83. rocznica sowieckiej napaści na Polskę

Za nami miejskie obchody Dnia Sybiraka, które odbywały się w ramach różnych wydarzeń w Gdyni w miniony weekend!

W sobotę, 17 września, podczas mszy za naszych seniorów służbę pełnili reprezentanci III Szczepu Puszcza, a w trakcie obchodów Dnia Sybiraka, w których uczestniczył prezydent Andrzej Duda, reprezentowali nas członkowie 88 TGDH „Álfar” i 7GDH „Wilki”.

W niedzielę 18 września, odbyła się uroczysta msza święta oraz przemarsz z ulicy Świętojańskiej przez ulicę Armii Krajowej do pomnika Sybiraków, gdzie odbyły się uroczystości. Podczas obchodów była obecna reprezentacja ze sztandarem naszego hufca w postaci członków 8 GDH „Brzask” i Próbnej Gdyńskiej Drużyny Starszoharcerskiej.

Dziękujemy za Waszą służbę!

This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found.