Apel kończący manewry szkoleniowe straży pożarnej z udziałem harcerek i harcerzy

Na zakończenie akcji szkoleniowej straży pożarnej odbył się apel z przedstawicielami lokalnych władz i innymi służbami. Nasze harcerki i harcerze wraz z 400 strażakami i strażaczkami zakończyli to wydarzenie wspólnym spotkaniem na apelu. Na ręce przedstawicieli chorągwi zostało złożone podziękowanie „za wszechstronną pomoc i współpracę oraz udział w krajowych ćwiczeniach ratowniczych LAS – 2021” od Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiej Straży Pożarnej. Dziękujemy za dobra współpracę.

Działanie dofinansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Rządowego Programu Wsparcia
Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.

fot. Sara Ejsmont / ZHP