COVID-19: Służba w Hufcu ZHP Lębork

Kategorie:
Data publikacji:

Hufiec ZHP Lębork włączył się do ogólnopolskiej akcji wspierania seniorów. Pełnoletni instruktorzy będą dostarczali niezbędnie zakupy do domów. Wystarczy, że osoba potrzebująca zadzwoni na numer 605 990 950 i umówi się z wolontariuszem.

Dzięki harcerzom seniorzy będą mogli otrzymać także książki i audiobooki z lęborskiej biblioteki.
W tym celu należy zadzwonić bezpośrednio do biblioteki: tel. 59 8622307.

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności hufców

COVID-19: Służba gdańskich hufców

Hufce ZHP Gdańsk-Śródmieście, Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa i Gdańsk-Portowa połączyły siły i pełnią wspólnie służbę na terenie Gdańska. Wraz z harcerzami z bratniej organizacji szyjemy maseczki dla szpitali.

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl