COVID-19: Służba w Hufcu ZHP Starogard Gdański

W ramach służby w Hufcu ZHP Starogard Gdański seniorzy oraz osoby starsze mogą dzwonić pod numer telefonu 792 220 566 i otrzymają wsparcie, którego potrzebują. Pełnoletni członkowie hufca są gotowi pójść na zakupy, kupić potrzebne leki, a także załatwić inne sprawy, którymi osoby starsze nie mogą zająć się samodzielnie. Hufiec dodatkowo współpracuje z mieszkańcami na grupie „Widzialna ręka – Starogard i okolice”.

Jeżeli znasz, bądź wiesz, że w Twojej okolicy mieszka ktoś samotny i starszy, koniecznie skontaktuj się z Hufce ZHP Starogard Gdański! Wspólnie nieśmy braterską pomoc w tym trudnym dla nas okresie.