COVID-19: Służba w Hufcu ZHP Starogard Gdański

Kategorie:
Data publikacji:

W ramach służby w Hufcu ZHP Starogard Gdański seniorzy oraz osoby starsze mogą dzwonić pod numer telefonu 792 220 566 i otrzymają wsparcie, którego potrzebują. Pełnoletni członkowie hufca są gotowi pójść na zakupy, kupić potrzebne leki, a także załatwić inne sprawy, którymi osoby starsze nie mogą zająć się samodzielnie. Hufiec dodatkowo współpracuje z mieszkańcami na grupie „Widzialna ręka – Starogard i okolice”.

Jeżeli znasz, bądź wiesz, że w Twojej okolicy mieszka ktoś samotny i starszy, koniecznie skontaktuj się z Hufce ZHP Starogard Gdański! Wspólnie nieśmy braterską pomoc w tym trudnym dla nas okresie.

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności hufców

COVID-19: Służba gdańskich hufców

Hufce ZHP Gdańsk-Śródmieście, Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa i Gdańsk-Portowa połączyły siły i pełnią wspólnie służbę na terenie Gdańska. Wraz z harcerzami z bratniej organizacji szyjemy maseczki dla szpitali.

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl