COVID-19: Służba w Hufcu ZHP Ziemi Słupskiej

Kategorie:
Data publikacji:

Hufiec ZHP Ziemi Słupskiej jest inicjatorem i głównym koordynatorem akcji społecznej „Widzialna ręka” na terenie Słupska – instruktorzy i kadra hufca pełnią dyżury, przyjmują zgłoszenia i przekazują je zarejestrowanym wolontariuszom, którzy pomagają osobom starszym i potrzebującym w zrobieniu zakupów, realizowaniu recept, itp.

Osoby będące w potrzebie mogą dzwonić pod numer: 507 795 684
Codziennie od godz. 8:00 do 18:00.

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności hufców

COVID-19: Służba gdańskich hufców

Hufce ZHP Gdańsk-Śródmieście, Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa i Gdańsk-Portowa połączyły siły i pełnią wspólnie służbę na terenie Gdańska. Wraz z harcerzami z bratniej organizacji szyjemy maseczki dla szpitali.

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl