ĆwierćWIECZNY XXV Rajd Śladami Przeszłości Gdańska

Wielkie święto Hufca Gdańsk – Śródmieście – już za niecały miesiąc odbędzie się jubileuszowy, sztandarowy rajd hufca – Rajd Śladami Przeszłości Gdańska. Nie możecie tego przegapić!

Organizatorzy mają do zaoferowania trasy o bardzo zróżnicowanych tematykach – dwie trasy zuchowe (numery V i VI), jedną trasę harcerską (numer IV), dwie trasy harcersko-starszoharcerskie (numery I i III), trasę wędrowniczą (numer II) i trasę dla seniorów (numer VII) . Będzie można przenieść się w czasie, odkrywać zagadki, tajemnice, legendy, a w końcu to, co najważniejsze – odkryć ślady przeszłości Gdańska.

Jubileusz rajdu to wielkie święto zarówno dla Hufca, jak i jego przyjaciół. Dodatkowo 11 listopada wypada w niedzielę, więc gdańska Parada Niepodległości będzie kończyć tegoroczny XXV RŚPG.

Szczegóły i zgłoszenia na stronie Hufca Gdańsk – Śródmieście

Serdecznie zapraszamy!