Dach na wagę złota – remontujemy kolejną część dachu Domu Harcerza

Kategorie:
Data publikacji:

Dom Harcerza w Gdańsku to miejsce, gdzie spotykają się harcerze nie tylko z Trójmiasta czy województwa pomorskiego, ale z całej Polski. To tu kształcą się, wymieniają doświadczeniami i wspólnie podejmują decyzje, które mają wpływ na harcerskie działania. Pomóż nam wyremontować kolejną część dachu, by najbardziej harcerski budynek w Gdańsku mógł nadal służyć instruktorom Związku Harcerstwa Polskiego!

Dzięki wsparciu naszych przyjaciół i partnerów dotychczas udało się wyremontować pierwszą część dachu, między innymi usunąć stare dachówki, zaimpregnować elementy drewnianej konstrukcji dachowej, pokryć powierzchnię dachu nową dachówką ceramiczną i zamontować instalację odgromową. To tylko kropla w morzu prac, które zostały wykonane w minionych miesiącach na rzecz odrestaurowania naszej harcerskiej stolicy na Pomorzu.

A to tylko kropla w morzu prac, które zostały wykonane w minionych miesiącach, by odrestaurować dach Domu Harcerza. Pierwsza część za nami, więc bierzemy się znowu do roboty.

Tym razem prace sięgną od Baszty Schultza, gdzie swoją siedzibę ma Hufiec ZHP Gdańsk-Śródmieście im. Alfa Liczmańskiego, aż do Baszty Browarnej, gdzie działają pozostałe gdańskie hufce: Hufiec ZHP Gdańsk-Portowa oraz Hufiec ZHP Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa.

>> Wesprzyj zbiórkę na odremontowanie kolejnej części dachu! <<

Dziękujemy za każdą wpłatę!


Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl