Drugi moduł Lidera +

W dniach 26–27 stycznia w naszej chorągwi odbył się kurs Lider + moduł „Motywowanie w działaniu” organizowany przez Macierzystą Akademię Kształcenia.

Podczas intensywnego weekendu uczestnicy kursu przybywający z całej Polski mogli kształcić się w budowaniu zespołów, zarządzaniu konfliktem, komunikowaniu swoich decyzji oraz angażowania zespołu do realizacji wspólnego celu. Prócz wymagającego kursu znaleźli również czas na zwiedzenie Muzeum II Wojny Światowej.

Po ukończeniu szkolenia pozostaje im teraz wykorzystać nowe umiejętności w praktyce.