Druhna Andżelika Maszota odeszła na wieczną wartę

Z bólem informujemy, że na wieczną wartę odeszła druhna pwd. Andżelika Maszota – Instruktorka Hufca Gdańsk-Śródmieście, niegdyś wieloletnia Drużynowa 15 Gdańskiej Gromady Zuchowej „Nieustraszone Kraśnięta”, działającej w Szczepie Burza. Myślami łączymy się z pogrążoną w żałobie rodziną.

Rozkazem Specjalnym nr LS1/2020 druh Komendant Hufca Gdańsk-Śródmieście:

1. Zarządza, począwszy od dnia dzisiejszego do dnia pogrzebu, żałobę w Hufcu ZHP Gdańsk-Śródmieście.
2. Sztandary Harcerskie poleca przepasać kirem, a na Krzyże Harcerskie nałożyć czarne opaski.
3. Poleca odczytać rozkaz na zbiórkach drużyn.

Uroczystości pogrzebowe druhny przewodniczki Andżeliki Maszoty odbędą się się w Kościele w Skrzeszewie Żukowskim, w środę 05.02.2020 o godzinie 13:00 poprzedzone różańcem o 12:00.

W imieniu rodziny zapraszamy chętnych do odprowadzenia druhny Andżeliki w miejsce wiecznego spoczynku.

Spoczywaj w pokoju.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.