Eko Hel – sprzątamy las!

Burmistrz Helu Pan Mirosław Wądołowski oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśniczy Nadleśnictwa Wejherowo Pan Jacek Szulc zapraszają nas na weekend na Helu!

W sobotę weźmiemy udział w akcji sprzątania lasu, a w planach na niedzielę między innymi zwiedzanie takich miejsc jak Muzeum Obrony Wybrzeża oraz Muzeum Helskie.

Termin: 27-28.04
Miejsce: Hel
Dla kogo: wszyscy, od zucha po seniora!

Zapewniamy: obiad w sobotę, kiełbaski na ognisko, nocleg w warunkach turystycznych (w szkole), rękawiczki, worki itp. oraz atrakcyjny eko – program w niedzielę.
Trzeba sobie zorganizować: dojazd (dokładne miejsce zbiórki będzie podane później) na godz. 10:00 w sobotę, prowiant na śniadania i kolację (jeśli nie starczy kiełbaska).

Zakończenie akcji w niedzielę ok. 12:00.

Przybywajcie! Mamy tylko jedną planetę – razem możemy pomóc!

Link do zgłoszeń: https://tiny.pl/t7gr5