Halo, Promocja! Spotkanie dla hufcowych zespołów promocji

Zespół Komunikacji i Promocji Chorągwi Gdańskiej ZHP zaprasza na spotkanie hufcowych zespołów promocji! Odbędzie się 24 maja 2021 r. w godzinach 18:00-21:00.

W Twoim hufcu nie działa zespół, ale zajmujesz się sprawami związanymi z promocją? Zapraszamy! Czas stworzyć przestrzeń na dyskusję i wymianę doświadczeń z tego obszaru naszej działalności – miejsce, w którym reprezentanci wszystkich naszych hufców będą mieli możliwość opowiedzieć o swojej pracy i dowiedzieć się, jak dobrze opowiadać o działaniach pomorskich harcerzy.

O czym warto mówić i w jaki sposób? Jak dbać o wizerunek ZHP? Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę? Chodź, trochę o tym pogadamy!

Spotkanie będzie trwało trzy godziny, a w planach mamy:

• krótkie prelekcje,
  • przestrzeń na dyskusję w trzech różnych tematach związanych z promocją,
  • część integracyjną, dzięki której poznacie osoby zajmujące się promocją w innych środowiskach naszej chorągwi.

W związku z epidemią spotkanie planowane jest w wersji zdalnej. Wszystkie potrzebne linki i informacje każdy uczestnik otrzyma drogą mailową po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Start zgłoszeń: 5 maja 2021 r.
Koniec zgłoszeń: 19 maja 2021 r.

Zgłoś się na spotkanie!

Z harcerskim pozdrowieniem,