Harcerska Akcja Letnia Hufca Bytów

Kategorie:
Data publikacji:

W pewnej odległej i zapomnianej krainie, zwanej Alanor, żyły trzy leśne plemiona… To właśnie w te plemiona wcielili się harcerce i harcerki z Hufca Bytów. Przez 10 dni pracowaliśmy nad odbudowaniem naszej krainy w Ośrodku Wypoczynkowym Dzieci i Młodzieży w Cichem. Podzieleni na trzy plemiona, krasnoludów, elfów i goblinów odkryliśmy sekrety okolicznych rezerwatów przyrody, piernikowego miasta, Torunia, oraz własnych umiejętności. Obóz pełen wrażeń zakończył się wspólnymi tańcami, grami i zabawą. Bo jak inaczej może się zakończyć obóz harcerski?

Z harcerskim pozdrowieniem,
Czuwaj!
dh Jarosław Cegieła

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności

Skarpetki dla Świętego Mikołaja!

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę nowych skarpetek  dla osób potrzebujących. Skarpetki przekażemy do Stowarzyszenie Opiekuńczo- Resocjalizacyjne „Prometeusz”. Gdyby każda osoba z Chorągwi Gdańskiej przyniosła jedną

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl