Harcerska Akcja Letnia Hufca Miastko

Kategorie:
Data publikacji:

Tegoroczną Harcerską Akcję Letnią o tematyce morskiej Hufiec ZHP Miastko spędza na Stanicy Harcerskiej „Leśna Polana” w Jarosławcu.

Zwiedzali zakątki Jarosławca, odwiedzili Leonardię – miejsce, w którym zgromadzono przedmioty wymyślone przez Leonarda da Vinci, kąpali się w Morzu Bałtyckim. Wieczory spędzali przy ognisku, śpiewali, pląsali i tańczyli belgijkę – ich obozowy taniec. Obozowicze pomyślnie przeszli piracki chrzest obozowy. Zuchy i harcerze z łezką w oku pożegnali się ze swoją kadrą i wolontariuszami, spakowali w plecak swoje wrażenia, przygody, zawiązane przyjaźnie i już dziś myślą, gdzie i kiedy znów się spotkają.

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl