Harcerska Akcja Zimowa Hufca Kwidzyn

Kategorie:
Data publikacji:

Harcerska Akcja Zimowa to świetna okazja, by przeżyć harcerską przygodę podczas ferii zimowych ☀🤸

Harcerki i Harcerze z Hufiec ZHP Kwidzyn im. Kwidzyniaków od kilku dni spędzają aktywny czas we Wrocławiu. Zimowisko, które odbywa się w mieście, oferuje wiele atrakcji takich zwiedzanie muzeów czy wystaw, ale także miejsca takie jak park trampolin czy kino. Ferie to czas rozwoju, ale przede wszystkim odpoczynku i świetnej zabawy w gronie przyjaciół 💙

Więcej o ich przygodach podczas HAZ przeczytacie na fanpage’u Hufca Kwidzyn.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl