Harcerskie hufcowe ferie

Kategorie:
Data publikacji:

Harcerskie ferie

Tak harcerskie ferie spędzały hufce Chorągwi Gdańskiej. Większość wyjechała w góry, niektórzy woleli jednak zostać nad naszym morzem i na Kaszubach!

Hufiec ZHP Kościerzyna

Hufiec ZHP Kościerzyna w tym roku wybrał się w góry. Podczas zimowiska „Kraina Lodu” harcerze zwiedzali tereny Tarzańskiego Parku Narodowego i jego okolic, nie zapomnieli także odwiedzić Krakowa.

Hufiec ZHP Lębork

Hufiec ZHP Lębork spędził HAZ w Murzasichle. Narty, teleturnieje, zajęcia z historii, poznawanie góralskich zwyczajów, zwiedzanie Zakopanego to wszystko odbyło się w śnieżnym górskim krajobrazie!

Hufiec ZHP Kwidzyn

Hufiec ZHP Kwidzyn HAZ rozpoczął od zwiedzania Krakowa, następnie szukano soli w Kopalni w Wieliczce aby na koniec odpocząć w Aquaparku. Zajęcia z robienia ozdób z siana były również interesujące.

Hufiec ZHP Bytów

Hufiec ZHP Bytów spędził swój HAZ  w Piwnicznej Zdrój! Na Zimowisku były gry, zabawy, ciekawe zajęcia i narty! W szczęśliwym powrocie nie przeszkodziła nawet awaria pociągu! 

Hufiec ZHP Starogard Gdański

W dniach 11 – 16 stycznia 2020 roku Hufiec ZHP Starogard Gdański wziął udział w HAZ w Harcerskim Ośrodku Morskim w Pucku.
Ponad 100 członków hufca w codziennie realizowali program zgodnie z planami pracy. Akademia Super Bohaterów poszerzyła swoje grono o najlepszych harcerzy!

Hufiec ZHP Malbork

Hufiec ZHP Malbork spędza HAZ w Tatrach! Piękne zimowe widoki i ciekawe wyprawy to tylko niektóre elementy tych harcerskich ferii!

Hufiec ZHP Sopot

Hufiec ZHP Sopot na HAZ wybrał się do Redzikowa. 

Zimowisko „Lumos” to nie tylko czary i magia ale też ekologia, łyżwy i zwiedzanie ciekawych miejsc!

Hufiec ZHP Rumia

Hufiec ZHP Rumia w tym roku wyruszył do Gniezna na przygodę na HAZ p.t. „Harcogród”!

Hufiec ZHP Gdańsk- Portowa

Hufiec ZHP Portowa HAZ spędził w Leśnej Hucie i Przywidzu. Podczas zimowiska harcerze wykonywali zlecenia od Gryfa Pomorskiego, przechodzili testy, a nawet ugotowali zupę partyzancką!

Hufiec ZHP Wejherowo

Hufiec ZHP Wejherowo HAZ spędził w Redzikowie koło Słupska. Harcerze i zuchy zwiedzali Słupsk, jeździli na łyżwach, uczestniczyli w grach miejsko-terenowych, a także mieli ciekawe zajęcia na bazie. To wszystko raptem w 6 dni!

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl