Harcerze ZHP aktywni w „Widzialnej Ręce”

Kategorie:
Data publikacji:

Wejherowo.pl: Na terenie Wejherowa i Małego Trójmiasta Kaszubskiego działa od dwóch miesięcy „Widzialna Ręka Wejherowo, Reda, Rumia”. W ramach wspólnej inicjatywy harcerze wraz ze strażakami OSP, Pomorską Grupą Poszukiwawczo-Ratowniczą GRYF i innymi osobami, pomagają wejherowskiemu szpitalowi prowadząc zbiórkę potrzebnych rzeczy. Niosą również pomoc osobom starszym i włączają się do innych akcji pomocowych.

>> Czytaj dalej <<

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl