Hufiec Bytów poczuł już magię świąt podczas Biwaku Mikołajkowego

Kategorie:
Data publikacji:

W Hufcu ZHP Bytów trwa biwak świąteczny dla społeczności harcerskiej, by razem przygotować się do zbliżających Świąt Bożego Narodzenia.

 

Hufiec ZHP Bytów poczuł już klimat zbliżających się świąt. Wszystkie drużyny i gromady hufca spotkały się właśnie na Biwaku Mikołajkowym. W rekordowej ilości ponad 80% liczebności hufca. Przed nimi weekend pełen cudów. Stworzą m.in. ozdoby świąteczne na zbliżający się Jarmark Bożonarodzeniowy oraz ręcznej robione świece, które przekażą potrzebującym w Ukrainie – mówi Komendantka Hufca podharcmistrzyni Katarzyna Łasińska.

 

Najnowsze wpisy

Aktualności

Międzypokoleniowe Warsztaty Za Murami

Serdecznie zapraszamy od najmłodszych do najstarszych na DARMOWE WARSZTATY organizowane w ramach projektu w ramach projektu „Centrum Edukacji i Integracji Międzypokoleniowej Za Murami”. Wszystkie warsztaty będą odbywać

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl