III Chorągwiany Turniej Kręgli Nieprzetartego Szlaku

Kategorie:
Data publikacji:

 

Referat Nieprzetartego Szlaku Choragwi Gdańskiej rozpoczął obchody 60-lecia Nieprzetartego Szlaku. Już po raz trzeci drużyny NS spotkały się w Pucku na Turniej Kręgli połączonym z balem karnawałowym. W tym roku wzięły udział jednostki z Słupska, Sztumu, Gdańska, Pucka, Redy i kwidzyna. To było nasze rekordowe spotkanie ponad 80 harcerzy i instruktorów razem uczestniczyło w turnieju. Chociaż za oknem było dużo śniegu nasz bal odbywał sie pod hasłem „Wspomnienie Wakacji” w ciepłych, hawajskich rytmach minęła nam wieczorna choreoterapia. W całym współzawodnictwie turnieju wygrała drużyna z Kwidzyna zdobyli aż 100 punktów. Kolejne spotkanie już za rok. Zapraszamy!

Z harcerskim pozdrowieniem,
Czuwaj!
phm. Adrian Łukaszewski
Szef Referatu Nieprzetartego Szlaku
Choragwi Gdańskiej ZHP

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności Chorągwi

Dzień Myśli Braterskiej

Dziś na całym świecie obchodzone jest wielkie święto przyjaźni – Dzień Myśli Braterskiej. W dniu urodzin naszych założycieli, sir Roberta Baden-Powella i jego żony Olave

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl