Inicjatywy młodzieżowe w powiecie kwidzyńskim

Startujemy z możliwością składania prostych wniosków na inicjatywy młodzieżowe.

W skrócie:

1. Kto może złożyć wniosek? – uczestnicy projektu „Rodzina to podstawa…”, którzy uczestniczyli w kursie liderskim na przełomie roku 2018/2019 lub w 2019 w Orkuszu
  2. Na co można złożyć wniosek? – Inicjatywy powinny być ukierunkowane na pobudzenie lokalnych społeczności (hufiec, gmina, miasto).
    Zachęcamy aby realizowane inicjatywy wpisywały się w rok tematyczny dla województwa pomorskiego – „Wolności i Solidarności” tj:
    a. Podnoszenie wiedzy w zakresie idei Solidarności, samorządności i demokracji-podejmowanie działań edukacyjnych np. udział w debatach, warsztatach, seminariach i wydarzeniach.
    b. Upamiętnienie rocznic wydarzeń:
    1) 1919 – Traktat Wersalski,
    2) 1989- Pierwsze częściowo wolne wybory oraz wydarzenia towarzyszące temu okresowi,
    3) 2004 -15 lecie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej

Inicjatywa nie może polegać jedynie na zagospodarowanie czasu wolnego rówieśnikom !

Wnioski przyjmowane są w trybie ciągłym, należy uzupełnić wniosek: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzZteBpDnlHdGhzg-Mhh0lTxUMlJYM1pGODNRNlQyWEhFRVVLS1pJSVlZUC4u

Szczegółowy regulamin i instrukcja poniżej:

Poniżej załączniki do instrukcji :

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.