Instruktorska Osobowość Chorągwi Gdańskiej ZHP i Wydarzenie Roku

W dniu 13 grudnia 2022 r. podczas Wigilii Instruktorskiej Chorągwi Gdańskiej ZHP zostały wręczone wyróżnienia i nagrody.

Komendant Chorągwi Gdańskiej ZHP harcmistrz Łukasz Kochowski wraz z Pełnomocnikiem Komendanta harcmistrzem Arturem Glebko wręczyli dwie nagrody.

Pierwsza nagroda „Instruktorska Osobowość Chorągwi Gdańskiej ZHP trafiła do harcmistrzyni Anny Bąk.

Wydarzeniem Roku Chorągwi był Zlot Kadry Chorągwi Gdańskiej ZHP. Nagrodę odebrała Zastępczyni Komendanta Zlotu harcmistrzyni Weronika Nadzikiewicz.