Jarmark Gryfitów po harcersku

Kategorie:
Data publikacji:

W minioną niedzielę 11 sierpnia 2019 r. na Rynku Rybackim przy Spichlerzu Richtera w Słupsku odbył się Jarmark Gryfitów, którego gospodarzami byli harcerze Hufca ZHP Ziemi Słupskiej.

Jarmark to coroczna impreza odbywająca się w każdą niedzielę lipca i sierpnia. Dzięki współpracy z Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, które jest inicjatorem jarmarków, słupscy harcerze mogli pochwalić się szerokiej publiczności swoją działalnością oraz zaprezentować to, czym zajmują się po za harcerstwem. Jest to okazja do przywołania wielu wspomnień, a także, dzięki nawiązywaniu współpracy z samorządem i innymi organizacjami pozarządowymi, do zaplanowania działań na zbliżający się szybkimi krokami rok harcerski.

Inicjatywa słupskich harcerzy została zrealizowana w ramach projektu przygotowanego przez Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Gdańską „Zrozumieć Samorząd” w ramach Programu Współpracy Samorządu Województwa Pomorskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2019, finansowanego ze środków budżetu województwa pomorskiego.

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl