Jarmark Gryfitów po harcersku

Kategorie:
Data publikacji:

W minioną niedzielę 11 sierpnia 2019 r. na Rynku Rybackim przy Spichlerzu Richtera w Słupsku odbył się Jarmark Gryfitów, którego gospodarzami byli harcerze Hufca ZHP Ziemi Słupskiej.

Jarmark to coroczna impreza odbywająca się w każdą niedzielę lipca i sierpnia. Dzięki współpracy z Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, które jest inicjatorem jarmarków, słupscy harcerze mogli pochwalić się szerokiej publiczności swoją działalnością oraz zaprezentować to, czym zajmują się po za harcerstwem. Jest to okazja do przywołania wielu wspomnień, a także, dzięki nawiązywaniu współpracy z samorządem i innymi organizacjami pozarządowymi, do zaplanowania działań na zbliżający się szybkimi krokami rok harcerski.

Inicjatywa słupskich harcerzy została zrealizowana w ramach projektu przygotowanego przez Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Gdańską „Zrozumieć Samorząd” w ramach Programu Współpracy Samorządu Województwa Pomorskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2019, finansowanego ze środków budżetu województwa pomorskiego.

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl