Koncert na most

Wspaniała inicjatywa i ludzie, którzy mieli wspólny cel – zebrać fundusze na odbudowę bardzo ważnego mostu w Bieszczadach.

Na scenie wystąpili: Andrzej Starzec, następnie dom o Zielonych Progach Duet, później Grupa Muzycznego Wsparcia i po przerwie Słodki Całus od Buby. Wszystkie występy przeplatane były licytacjami, a w ich trakcie odbywały się także losowania płyt – każdy widz po wsparciu akcji i wrzuceniu do puszki dostawał deskę na most z numerkiem, a artyści w trakcie śpiewania losowali dwa numerki. Wylosowane osoby otrzymały płyty z autografami.

Wielką popularnością cieszyły się licytacje, w szczególności jedna: obraz Tomka Michałowskiego został zlicytowany aż trzy razy, bo pierwsze dwie osoby oddały go do ponownej licytacji.

Organizatorom wydarzenia i przede wszystkim zbiórki udało się zebrać 9985,98 zł w gotówce, a jeszcze czekają na informację dotyczącą internetowych licytacji oraz przelewów. Finalną sumę będzie można znaleźć na wydarzeniu „Muzyczne Mostu Budowanie”.