Konferencja instruktorska „Kierunek – szczepy!”

Kategorie:
Data publikacji:

Chorągiew Gdańska razem z Wydziałem ds. Szczepów GK oraz Chorągwią Ziemi Lubuskiej zaprasza na konferencję instruktorską „Kierunek – szczepy!” kierowaną do członków komend hufców naszych dwóch chorągwi. Konferencja ma na celu przybliżenie idei działania szczepów oraz wypracowanie modeli współpracy pomiędzy komendą hufca a komendami szczepów

Wydarzenie odbędzie się 7-8 marca 2020 r. w Domu Harcerza w Gdańsku, początek o godzinie 10:00 (rejestracja w godzinach 9:30-10:00). Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w hostelu Domu Harcerza już w piątek. Zakończenie konferencji w niedzielę o godzinie 13:00.

Dla wszystkich uczestników udział w konferencji jest bezpłatny.
Organizatorzy zapewniają sobotni obiad. Śniadanie oraz kolacja we własnym zakresie.

Zapisy na konferencję trwają do 15.02.2020 r. poprzez ankietę zgłoszeniową: https://tiny.pl/t8b67

Program konferencji:

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl