Macierzysta Akademia Kształcenia zaprasza na Konferencję Instruktorską „O przywództwie”

Kategorie:
Data publikacji:

Macierzysta Akademia Kształcenia Chorągwi Gdańskiej zaprasza na Konferencję Instruktorską „O przywództwie”.

Zastanawialiście się kiedyś, kim właściwie jest lider i jaką rolę odgrywa w procesie kształtowania charakteru? Jakie wyzwania stoją przed współczesnymi liderami i dlaczego nie wszyscy podharcmistrzowie chcą zostać harcmistrzami?

Zastanawialiście się kiedyś, kim właściwie jest lider i jaką rolę odgrywa w procesie kształtowania charakteru? Jakie wyzwania stoją przed współczesnymi liderami i dlaczego nie wszyscy podharcmistrzowie chcą zostać harcmistrzami?

Zapraszamy na Konferencję Instruktorską ze ścieżką harcmistrzowską, poświęconą kwestiom przywództwa. Wydarzenie będzie spełniać wymagania stawiane wydarzeniu na poziomie harcmistrzowskim. Ostatni rok postawił przed nami dużo więcej wyzwań, niż moglibyśmy się spodziewać. Konferencja będzie czasem, kiedy zadamy sobie szereg pytań, by wspólnie dotrzeć do twardego rdzenia przywództwa, wykuwanego w duchu metody harcerskiej.

  • 9 maja 2021 r.
  • ​Gdańsk
  • Organizator: Szkoła Instruktorska Chorągwi Gdańskiej ZHP, Macierzysta Akademia Kształcenia
  • kontakt:
  •  barbara.zaleska@zhp.net.pl

Ze względu na epidemię COVID-19 oraz panujące obostrzenia, organizatorzy bliżej terminu zgłoszeń podejmą decyzję o przeprowadzeniu konferencji w formule offline lub online. Zgłoszenia rozpoczną się 12 kwietnia. Tego dnia zostanie także udostępniony regulamin oraz koszt konferencji.

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl