Kurs Drużynowych „Trajektoria”

W miniony weekend (20-22.05.2022) w Słupsku zakończył się Kurs Drużynowych Harcerskich i Harcerzy Starszych „Trajektoria” organizowany przez Komendę Hufca ZHP Ziemi Słupskiej przy akredytacji Macierzystej Akademii Kształcenia. Uczestniczyło w nim 13 kursantów nie tylko z naszej Chorągwi, ale również z Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej, Zachodniopomorskiej oraz Warmińsko-Mazurskiej. Był to czas podsumowań, zbiórek, rozmów instruktorskich, wieczornych spacerów po pięknym Słupsku.

Życzymy absolwentom, aby na granatowym szlaku nie opuszczały ich radość, energia, kreatywność oraz zaangażowanie, to wszystko, co dzięki nim wypełniało Kurs „Trajektoria”.