Kurs Podharcmistrzowski „Spoiwo 4”

Kategorie:
Data publikacji:

Od jesieni 18 instruktorów dzielnie kształciło się na Kursie Podharcmistrzowskim „Spoiwo 4” organizowanym przez Macierzystą Akademię Kształcenia, a w weekend 11–13 stycznia 2019 r. odbył się ostatni złaz. Uczestnikami byli zarówno instruktorzy Chorągwi Gdańskiej, jak i sąsiednich chorągwi.

Finał kursu odbył się w Leśnej Stacji, czyli bazie obozowej Hufca ZHP Sopot niedaleko Czarnej Wody. Oprócz zajęć przewidzianych programem oraz standardami uczestnicy organizowali także zajęcia sami dla siebie, między innymi z tak ważnych tematów jak: „osobisty przykład instruktora” czy też „braterstwo” ⚜️

Pozostaje nam tylko pogratulować wszystkim kursantom i trzymać kciuki za pozytywnie zamknięte próby podharcmistrzowskie 

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl