Kurs trenerski „Dobrze Być Sobą”

Kurs trenerski „Dobrze Być Sobą”

W miniony weekend w Międzynarodowym Centrum Skautowym Szkoleniowym odbył się kurs trenerski pilotażowego programu WAGGGS „Dobrze Być Sobą”.

Sześć instruktorek z hufców naszej chorągwi spotkało się z naszymi trenerami, czyli ambasadorka programu „Free Being Me”, hm. Katarzyną Mówińską-Jakubowską oraz trenerem centralnym, pwd. Patrykiem Kaszycą. Dzięki warsztatom zapoznały się z programem, który składa się z pięciu gotowych zbiórek dostosowanych do zuchów, harcerzy i harcerzy starszych, i dotyczy tematów związanych z akceptacją własnego ciała i budowaniem własnej wartości.

Jeśli chcielibyście, by takie warsztaty zostały przeprowadzone w Waszych hufcach, skontaktujcie się z naszymi chorągwianymi trenerami!

Działanie dofinansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018–2030.